top of page
Kamyon içinde kutuları

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlemi oldukça stresli ve zahmetli bir süreçtir. Eşyaların toplanması, ambalajlanması, nakliye aracına yüklenmesi, yeni evde yerleştirilmesi ve montajlanması gibi birçok detayla uğraşmak, zaman ve enerji kaybına sebep olabilir.

Ancak, Dağbeyli Nakliyat olarak biz, Ankara ve ilçelerindeki müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti sunarak bu süreci kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında, evlerinde bulunan eşyaların özenle ambalajlanması, nakliye aracına yüklenmesi ve yeni evde yerleştirilmesi yer alıyor. Eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir, bu nedenle taşıma işlemi boyunca her türlü önlemi alıyoruz.

 

Eşyalarınızı özel koruma malzemeleri ile sararak, hasar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Ayrıca, Dağbeyli Nakliyat olarak fiyatlandırma politikamız da müşterilerimiz için avantajlıdır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin yüzünü güldürmek önceliğimizdir.

 

Evden eve nakliyat hizmetlerimizdeki tüm fiyatlandırmalar, eşyaların miktarına, taşınacak mesafeye ve hizmet süresine göre belirlenmektedir. Böylece, müşterilerimize adil ve uygun bir fiyat sunuyoruz.

Dağbeyli Nakliyat olarak, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız, tecrübeli çalışanlarımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ev taşıma sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

EXPERTİZ

Çalışacak personel ve kullanılacak ekipmanı ve en nihayetinde fiyatı belirlemek için adresinizde keşife geliyoruz.

SİGORTA & SÖZLEŞME

Eşyalarınızı Sigortalı Nakliyat hizmetimizle güvence altına alıyoruz aynı zamanda sözleşme eşliğinde haklarınızı da güvence altına alıyoruz.

AMBALAJLAMA & TAŞIMA

Eşyalarınızın zarar görmemesi için hassas bir şekilde ambalajlanır, dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni evinize taşınır.

YENİ EVİNİZDE MONTAJ

Eşyalarınız bulunması gereken konumlara tek tek yerleştirilir ve mobilyalarınızın montajı yapılır.

bottom of page